субота, 2 грудня 2017 р.

"Вчимося жити разом" у Мар'їнському районі


IMG 20171202 103339

30.11.2017 – 02.12.2017 року в м. Кураховому відбувся триденний тренінг «Вчимося жити разом» для вчителів основної та старшої школи. Захід охопив 44 учасники Мар’їнського району, серед яких – 1 директор, 17 заступників директора з НВР та ВР, 4 класні керівники, 3 педагоги-організатори, 1 практичний психолог, 1 соціальний педагог, 1 бібліотекар й 16 учителів основ здоров’я.
Проект «Вчимося жити разом» має на меті навчання дітей і підлітків життєвим навичкам (психосоціальним компетентностям), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків тощо.
Тренери проекту Спірке О.А., методист відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти Донецького облІППО; Міщенко Н.В., методист відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького облІППО, ознайомили учасників із тренінговими методами навчання використання їх як на уроках основ здоров’я, так і на виховних годинах.
Протягом тренінгу учасники стали справжньою командою. Тренери відзначили, що дійсно було створено особливо теплу й дружню атмосферу, яка сприяла злагодженій роботі. Було відзначено високий рівень культури, толерантності учасників, які виказали своє бажання опановувати нові інтерактивні методи роботи.
Усі учасники по завершенню заходу отримали сертифікати, посібники для вчителів та учнів, програми, а також флеш-накопичувачі з матеріалами проекту «Вчимося жити разом».
Висловлюємо щиру подяку за гостинність та технічне забезпечення  адміністрації Курахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, а саме: директорові Бобковій Тетяні Миколаївні та заступнику директора з НВР Янченко Ользі Миколаївні.
Фотоматеріали тренінгу групи 25

Немає коментарів:

Дописати коментар