субота, 2 грудня 2017 р.

Упровадження проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у місті Краматорськ Донецької області30.11 – 02.12.2017 року в місті Краматорську відбувся тренінг «Вчимося жити разом» для вчителів «Основи здоров’я», заступників директорів шкіл з виховної роботи.
Освітні стандарти «Нової української школи» ґрунтуються на загальнолюдських цінностях, а саме: особиста та колективна відповідальність, довіра, дружба, доброзичливість, взаємодопомога й взаємопідтримка, запобігання дискримінації, насильства. Проект «Вчимося жити разом» є ефективним інструментом для поширення визначених цінностей, оскільки забезпечує навчання дітей і підлітків життєвих навичок (психосоціальним компетентностям), які сприяють соціальній злагодженості, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків.
Тренери проекту Поуль В.С., завідувач кафедри дошкільної, початкової освіти та розвитку особистості Донецького облІППО, Нікітюк К.В., старший викладач кафедри дошкільної, початкової освіти та розвитку особистості Донецького облІППО, познайомили учасників з оновленою концепцію предмета «Основи здоров’я», принципами навчання на засадах життєвих навичок, рекомендаціями з організації та ресурсного забезпечення тренінгів, найпоширенішими інтерактивними методам навчання.
В атмосфері дружньої співпраці учасники тренінгу спільно відпрацювали особливості організації тренінгового навчання, палко дискутували щодо розвитку життєвих навичок: уміння відстоювати свою позицію та відмовлятися від небажаних пропозицій, уміння протидіяти проявам дискримінації, навички асертивності.
Усі учасники по завершенню заходу отримали сертифікати, посібники для вчителів та учнів, а також флеш-накопичувачі з матеріалами проекту «Вчимося жити разом».
Висловлюємо подяку за щиру гостинність та надання комфортних умов для проведення тренінгу Гіпічу В'ячеславу Вікторовичу, директору Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Краматорської міської ради Донецької області.
Фотоматеріали групи 24

Немає коментарів:

Дописати коментар