субота, 25 листопада 2017 р.

Упровадження проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у місті Дружківка


Відображається "PB253635.JPG"23-25 листопада 2017 року в місті Дружківка відбувся тренінг «Вчимося жити разом» для вчителів предмета «Основи здоров’я», заступників директорів з виховної роботи. 
Проект «Вчимося жити разом» має на меті навчання дітей і підлітків життєвим навичкам (психосоціальним компетентностям), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків тощо.
Тренери проекту Спірке О.А., методист відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти Донецького облІППО, Нікітюк К.В., старший викладач КДПРО Донецького облІППО, ознайомили учасників із тренінговими методами навчання, зосередивши увагу присутніх на концептуальних засадах формування життєвих навичок: педагог має завжди бачити потенціал кожної дитини, залучати учнів до освітнього процесу в ролі активних суб’єктів, а не пасивних споживачів інформації; посилення позитивної мотивації та ефективності навчання можливе за умови створення в школі доброзичливого середовища та партнерства з родинами дітей.
Три дні тренінгу пройшли на одному диханні: учасники отримали цілісне уявлення про концепцію предмета, ознайомилися з методом навчання на основі розвитку життєвих навичок, оволоділи сучасними методиками інтерактивної групової роботи, спільно відпрацювали базові уроки-тренінги, відкрито висловлювали свої думки й почуття.
Усі учасники по завершенню заходу отримали сертифікати, посібники для вчителів та учнів, а також флеш-накопичувачі з матеріалами проекту «Вчимося жити разом».
Висловлюємо подяку за щиру гостинність та надання комфортних умов для проведення тренінгу Рябченко Олександру Леонідовичу, директору Дружківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Дружківської міської ради.
Тренінг пройшов у дружній атмосфері, сподіваємося, що отриманий досвід сприятиме поліпшенню стосунків педагогів з учнями, батьками та колегами, дозволить отримувати більше задоволення від своєї праці.
Фото матеріали групи 22

Немає коментарів:

Дописати коментар