понеділок, 4 грудня 2017 р.

Учителі початкової школи м. Дружківки залучаються до проекту «Вчимося жити разом»Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 з 01.12. по 03.12.2017 року гостинно прийняла учасників тренінгу для вчителів початкових класів за програмою «Вчимося жити разом».
Регіональні тренери міжнародного проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») Коваленко О.В., завідувач відділу атестації педагогічних кадрів Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, та Капінус Н.О., завідувач відділу початкової освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розпочали роботу заходу та акцентували увагу присутніх на необхідності зміни підходів у викладанні курсу «Основи здоров’я» у початковій школі через проведення тренінгів, які є незамінним елементом системи навчання й розвитку в будь-якому закладі освіти. Саме тренінг – навчання, що спирається на досвід людини та формує не тільки знання, вміння та навички, а й ставлення.
Присутні на тренінгу педагоги міста Дружківки, які працюють у початковій школі, не тільки отримали теоретичну базу щодо впровадження проекту, а й мали можливість відразу використати її на практиці, відпрацьовуючи навички проведення тренінгів. Учителі спробували себе в ролі тренера й переконалися, що тренінг — один з найефективніших методів засвоєння інформації.
Програма триденного тренінгу була насиченою та змістовною. Підсумовуючи, учителі початкової школи зазначили, що цей курс є актуальним, цікавим як для педагогів, так і для учнів школи І ступеня та їх батьків.
По завершенню тренінгу вчителі отримали відповідний сертифікат, який надає право викладати тренінговий курс «Вчимося жити разом».
Позитивна, доброзичлива атмосфера, яка панувала під час заходу заохочувала вчителів до активної і продуктивної діяльності.
Фотоматеріали тренінгу групи 23

Немає коментарів:

Дописати коментар