субота, 18 листопада 2017 р.

Упровадження проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у місті Волновасі Донецької області

16 – 18 листопада 2017 року в КЗ «Волноваський районний будинок дитячої та юнацької творчості Волноваської районної ради Донецької області» пройшов триденний тренінг за темою «Методика викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» для вчителів початкової школи».
У процесі роботи педагоги ознайомилися з концепцією, змістом та методикою викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом», програмою з  розвитку соціальних навичок учнів початкової школи курсу «Основи здоров’я» та залюбки спробували себе в ролі тренерів.
  Упродовж трьох днів теоретичні знання трансформувалися в практичні навички. Педагоги отримали не лише необхідні знання та вміння, але й нові враження. Тренінг пройшов цікаво, жваво. Запропоновані учасникам завдання були вирішені завдяки різноманітним методам  і формам роботи, що дадуть змогу педагогам сформувати у дітей уміння  взаємодіяти, співпрацювати, розуміти, самореалізовуватися в соціумі. Учасники ділилися своїм досвідом, мали можливість стати учнями початкових класів та поринути в дитинство. А головне — знайшли однодумців, які впроваджуватимуть такий необхідний та цікавий проект у своїх школах!
Щира подяка директору КЗ «Волноваський районний будинок дитячої та юнацької творчості Волноваської районної ради Донецької області» Мотіну Олександру Анатолійовичу за створення комфортних умов навчання для учасників тренінгу та регіональних тренерів.Немає коментарів:

Дописати коментар