середа, 27 вересня 2017 р.

Всеукраїнський тренінг із підготовки тренерів основної та старшої школи за курсом «Вчимося жити разом»

25-27 вересня в місті Києві відбувся всеукраїнський тренінг із підготовки методистів та тренерів основної та старшої школи за курсом «Вчимося жити разом». Мета заходу полягала в підготовці регіональних тренерів для подальшого навчання вчителів основної та старшої школи з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» на засадах компетентнісного підходу.
Під час роботи учасники тренінгу:
  1. Ознайомились із концепцією, змістом і методикою викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом».
  2. Спробували себе в ролі тренера.
  3. Вибірково відпрацювали уроки-тренінги для учнів 5-10 (11) класів за курсом «Вчимося жити разом».
  4. Ознайомились із процедурою та ресурсами двокомпонентної підготовки педагогів у регіонах.
Програма тренінгу була насиченою. Воронцова Тетяна та Пономаренко Володимир, які очолювали підготовку регіональних тренерів, створили чудову дружню атмосферу.
Перший день розпочався зі знайомства всіх присутніх, також були представлені презентації з даної тематики та проведено демонстраційний тренінг. Цього ж дня було розподілено тренінги між учасниками для подальшої їх демонстрації. Наступного дня тренери готувалися для проведення обраних тренінгів. В цей же день чотири групи представили підготовлені заняття. Третього дня відбулась презентація ще двох уроків, а також було обговорено всі питання, які виникли протягом семінару. По завершенню всім урочисто вручили сертифікати. Для повнішого уявлення ходу семінару пропонуємо вашій увазі фотозвіт.
Учасники тренінгу, які є представниками 24  областей України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської та м. Києва, утворили справжній колектив.

Донецьку область на цьому тренінгу представляли Нікітюк Катерина, старший викладач кафедри дошкільної, початкової освіти та розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, та Міщенко Наталя, методист відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Висловлюємо подяку Представництву Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та громадській організації «Дитячий фонд Здоров’я через освіту» за можливість участі у цьому проекті та знайомство з однодумцями з усієї України.

Немає коментарів:

Дописати коментар