субота, 16 грудня 2017 р.

Тренінг «Вчимося жити разом» для педагогів м. МаріуполяУ м. Маріуполі 14-16 грудня 2017 року на базі НВК «Колегіум-школа» № 1 проведено тренінг за програмою «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок»). Учасниками заходу стали 34 педагоги, серед яких були заступники директорів з виховної роботи, учителі «Основ здоров’я», практичні психологи та класні керівники. Проводили захід регіональні тренери – Олексій Олексійович Заріцький, завідувач відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості, та Катерина Валентинівна Нікітюк– старший викладач кафедри дошкільної, початкової освіти та розвитку особистості Донецького облІППО.
Програма триденного тренінгу була насиченою та змістовною. Педагоги не тільки дізналися про особливості впровадження й ефекти проекту «Вчимося жити разом» у 2016 році, методологію освіти на засадах життєвих навичок, але й мали змогу відпрацювати навички проведення уроків-тренінгів, передбачених змістом програми. Підбиваючи підсумки, учасники відзначили актуальність програми «Вчимося жити разом», її дієвість та значущість для нашого регіону.
По закінченню тренінгу всі учасники отримали сертифікат та необхідні навчально-методичні матеріали. Після навчання педагоги будуть проводити уроки-тренінги за програмою з розвитку соціальних навичок учнів основної та старшої школи «Вчимося жити разом» в межах навчального предмета «Основи здоров’я» для 5-9 класів, а також на виховних годинах для 10 класів. Програма реалізує компетентнісний підхід до навчання, який визнано у світі найефективнішим для розвитку психосоціальних навичок, та який є одним із головних пріоритетів Нової української школи.
Учасники та тренери висловлюють щиру подяку директору Маріупольського НВК «Колегіум-школа» № 1 Ірині Володимирівні Олейніченко за комфортні умови для навчання. 
Фотоматеріали тренінгу групи 27

Немає коментарів:

Дописати коментар