неділя, 15 жовтня 2017 р.

Триває впровадження проекту «Вчимося жити разом» ( компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у місті Святогірську

З 13 по 15 жовтня 2017 року в  комунальному підприємстві «Обласний дитячо-молодіжний оздоровчо-санаторний комплекс «Перлина Донеччини», що знаходиться в місті Святогірську пройшов тренінг для вчителів початкової, основної та старшої  школи за проектом «Вчимося жити разом». 

Учасники тренінгу прибули з Мар’їнського та Волноваського районів. Усього тренінг охопив 36 осіб. Серед педагогів були вчителі початкової школи, класні керівники основної та старшої школи, завучі з НВР та ВР, практичні психологи.
За ці три дні вони набули не тільки теоретичні знання, а й практичні навички щодо проведення тренінгів. Педагоги Волноваського та Мар’їнського районів отримали від ГО «Здоров’я через освіту» програму курсу «Вчимося жити разом», посібник для вчителя, посібник для учня й флешку. Ще на кожну школу було додатково видано по 20 посібників для учнів.
Регіональні тренери, а саме: Поуль Валентина, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти та розвитку особистості, кандидат психологічних наук, Усачова Ольга, методист відділу початкової освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Спірке Олена, методист відділу  методичного забезпечення оздоровчої функції освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Міщенко Наталя, методист відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти створювали під час тренінгів теплу дружню атмосферу. Заняття проходили активно й енергійно, практичні вправи й руханки виконувались педагогами з великим захопленням.
По закінченню навчання всі учасники тренінгу отримали сертифікати.
З мателіалами тренінгу можна ознайомитися за посиланням групи 8 та групи 9...


Немає коментарів:

Дописати коментар