пʼятниця, 24 лютого 2017 р.

Проект “Садочок – простір, дружній до дитини” в м. Дружківці

31 січня та 01 лютого в межах Проекту “Садочок – простір, дружній до дитини” в місті Дружківці відбувся навчально-практичний семінар для 27  працівників дошкільних навальних закладів. Захід, спрямований на розвиток соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України, був проведений Заріцьким О. О., завідувачем відділу організаційно-психологічного супроводу розвитку особистості ДоноблІППО, та Нікітюк К. В., старшим викладачем кафедри дошкільної, початкової освіти та розвитку особистості ДоноблІППО.
Під час роботи педагоги дошкільних навчальних закладів удосконалювали навички щодо створення та підтримки дружнього до дитини,  сприятливого до багатоманіття інклюзивного середовища; розвитку позитивної самооцінки в дітей дошкільного віку; навчання дітей, як виражати свої почуття, справлятися зі стресом та емоціями; вирішення конфліктів та протидії цькуванню.
Протягом першого дня учасники навчально-практичного семінару уточнили власні уявлення про самооцінку й самоконцепцію, задумалися над своєю власною самооцінкою і над тим, як вона впливає на формування самооцінки в дітей; дізнались, чим відрізняється Лялька-Персона від інших дидактичних ляльок і в чому цінність методики, відпрацювали окремі методи роботи з Лялькою-Персоною.
Упродовж другого дня учасниками було розглянуто особливості спілкування з малими дітьми. Працюючи в підгрупах, педагоги мали можливість проаналізувати свій власний досвід і побачити помилки, відпрацювати способи надання дітям позитивних повідомлень. Об’єднавшись у коло, учасники познайомилися з методикою «Ранкові зустрічі» й дійшли висновку, що саме така форма роботи допомагає створити живу, відкриту й дружню атмосферу на весь день, виховувати в дітей звичку піклуватися про  інших, виробленню спільних зрозумілих правил.
Бажаємо педагогам міста Дружківки наснаги та успішної роботи!

Немає коментарів:

Дописати коментар